praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Darbo patirtis Anglijoje

Nepraleisk galimybės įgyti neįkainojamos darbo ir bendravimo patirties tarptautinėje aplinkoje. Pradėk karjerą čia ir dabar!

Internship internship      Internship-Uk Online Training Program


darbas londone Esi talentingas, entuziastingas ir pasiryžęs pradėti stulbinančią karjerą? Ar norėtum papuošti savo CV įrašu apie praktiką tarptautinėje kompanijoje? Prisijunk prie jaunų ir talentingų žmonių grupės, kurie pradėjo sėkmingą karjerą marketinge, pardavimuose, personalo vadyboje, apskaitoje, IT, verslo administravime, viešbučių administravime, ryšiuose su visuomene, vertime, renginių organizavime, grafiniame dizaine & fotografijoje.

Skirtingai nei praktika, kurią siūlo daugelis kompanijų, mes suteikiame studentams galimybę atlikti rimtas ir atsakingas užduotis dinamiškoje verslo aplinkoje, darbą komandoje bei galimybę priimti atsakingus verslo sprendimus. Atlikdamas praktiką viename iš mūsų skyrių Kente ar Londone, įgysi neįkainojamos patirties ateities karjerai.

darbas londone Mes ieškome talentingų, entuziastingų, motivuotų jaunų žmonių, nebijančių iššūkių ir norinčių išbandyti save tarptautinėje ir dinamiškoje verslo aplinkoje. Darbas komandoje su studentais iš skirtingų pasaulio šalių leidžia tobulinti anglų kalbos įgūdžius, pažinti skirtingas kultūras ir moko prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios verslo aplinkos. Praktika Anglijoje suteikia galimybę pažinti šalį, kuri visada buvo ir yra verslo įvykių centre, bei pradėti bei tęsti stulbinančią tarptautinę karjerą.

Kiekvienais metais studentai iš viso pasaulio atlieka praktiką Studios92.com. Įgiję profesinių žinių ir patirties jie toliau tęsia karjerą savo šalyse arba pasilieka Anglijoje. Norėdamas sužinoti daugiau apie praktikos programas spausk čia .

Prisijunk prie mūsų komandos.


Ieškai darbo Londone ?

darbas londone

Ieškai laisvų darbo vietų? Negali surasti tau patinkančio darbo? Išsirink darbą sau užsienyje ir įgyk neįkainojamos tarptautinės patirties. Pasirink vieną iš daugybės www.aansoek.com

TAVO PRAKTIKA LONDONE

darbas londone
Londonas yra vienas iš dinamiškiausių ir įdomiausių Europos miestų. Šimtai jaunų ir entuziastingų studentų iš viso pasaulio atvyksta čia dirbti, mokytis, atlikti praktiką ar atostogauti.

Jeigu ieškai praktikos, mes tau siūlome pasinaudoti galimybe čia ir dabar. Registruokis ir prisijunk prie daugybės jaunų talentingų žmonių mūsų kompanijose

Atlikdamas praktiką vienoje iš mūsų kompanijų, tu ne tik įgysi darbo patirties, tobulinsi bendravimo įgūdžius, dirbsi daugiakultūrėje komandoje, bet ir atrasi Londono miestą bei jo kultūrą.

Įžymiausios turistų lankomos vietos yra visai šalia. Norėdamas pailsėti po praktikos dienos, tu gali pasivaikščioti gražiausiuose Londono parkuose: st. James Parkas, Hyde Parkas, Leicester aikštė ir Trafalgaro aikštė. Jei trokšti atrasti Anglijos kultūrą, istoriją ir tradicijas, gali aplankyti Britų muziejų, Britų ar Nacionalinę biblioteką.

darbas londone
  • Abbey of Westminster
  • Kensington rūmai
  • Londono akis
  • Londono tiltas
  • Big Ben laikrodis
  • Tower Tiltas

Jei planuoji aplankyti Londoną, užsuk čia gift-tours.com.

Atostogos Londone be lankymosi parduotuvėse neįsivaizduojamos, todėl jei norėsi praleisti dieną klajodamas po parduotuves, būtinai užsuk į parduotuves, kuriose rasi visa, ko trokšti pagal savo skonį ir kišenę Regento, Oksfordo ar Sloane gatvėse.

Naktinis Londonas siūlo gausybę naktinių klubų, barų, kavinių, kuriuose galėsi atsigauti ir smagiai praleisti laiką po praktikos dienos ar savaitgaliais.

Aplankyk disco club internetinį puslapį ir sužinok daugiau.

Galiausiai, praktikos metu galėsi gyventi kartu su kitais praktikantais butuose Šiaurės Rytų Londone (2 ir 3 zonos), tik 15 minučių su metro iki centro.

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4